Ayın Android Oyunu: Truck Simulator: Europe

Android işletim sistemi, oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu işletim sistemine sahip tabletler ve telefonlar için birbirinden önemli oyunlar piyasaya çıkmaktadır.

En İyi Tır Simülatör Oyunu!

Truck Simulator: Europe, piyasada yer alan onlarca tır sürme oyunları arasında öne çıkmaktadır. Mobil oyunlar içinde son dönemlerde dikkat çekici indirme rakamlarına ulaşan bu oyun, gittikçe daha fazla kullanıcı tarafından indirilmektedir.

Track Simulator: Europe oyununu indirenlerin sayısı şimdiden 2 milyonu geçmiş durumda. Bu oyunu, diğerlerine göre farklı kılan birçok önemli nokta bulunmaktadır. Kullanıcıların oyun hakkındaki yorumları ise genellikle olumlu olmaktadır.

truckk

 

Görsellik Ön Planda

WandA firması tarafından piyasaya sürülen oyun, görsellik anlamında ön plana çıkmaktadır. Mobil oyun olmasına rağmen son derece etkileyici grafiklere sahip olan Truck Simulator: Europe oyununda sizlere birçok nakliye görevi verilmektedir.

Truck Simulator: Europe oyununda size verilen nakliye görevlerini Avrupa’nın çeşitli bölgelerine giderek gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Bunu yaparken de gerçek bir trafik deneyimi yaşıyorsunuz, çünkü yollar dolu ve trafik gerçek hayattaki gibi akıyor.

truckkk

 

Oyun İçi Özellikler

Gerçekçi görüntünün yanı sıra ses efektleri de ön plandadır. Oyunda, iç kamera bulunmakta ve böylece gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak tanınmaktadır. Bunun yanı sıra kurallara uymamanız durumunda ceza yiyerek para kaybedeceğinizi de unutmayın.

Truck Simulator: Europe oyununda gündüz ve gece döngüsü bulunmaktadır. Yani, dinlenmeye de zaman ayırmanız gerekmektedir. Oyun içinde 10 farklı tır ve 11 farklı römork bulunmaktadır. Ayrıca tırlarda otomatik ve manuel vites ayarı da bulunmaktadır. Vites konusunda tercih size kalmıştır.

Tır simülasyonu oyununda 3 farklı kontrolden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu oyunu cihazınıza indirerek zaman geçirebilir ve keyifli sürüşlere imza atabilirsiniz. Avrupa yolları ve nakliye şirketleri sizi bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Mad Max Çıkıyor! başlıklı makalemizde mad max, mad max hikaye ve mad max konsollar hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

2015 En İyi 10 Anti Virüs Programı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478