Avoid Oyun İncelemesi!

Mobil oyun dünyasının önemli firmalarından biri olan Noodlecake firması, güzel ve eğlenceli bir oyun ile karşımıza çıktı. Bu eğlenceli oyunu sizler için inceledik.

Avoid, bağımlılık yaratan oyunlardan biri olarak görünüyor. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren ilgiyle karşılaşan oyun, her an her yerde elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bir oyun.

Kaçış Amacı!

Avoid oyununda amaç kontrol ettiğiniz karakteri sürükleyerek, harekete eden çarklardan kaçınmaya çalışmanızdır. Oyunda özellikle hızlı olmak son derece önemlidir. Çarklar sürekli dönerek sizi sıkıştırmaktadır. Bu noktada hızlı hareket edebilenler daha rahat oynayacaklardır.

Avoid oyununda çarklar arasında yer alan limonları toplayarak puanları almanız mümkündür. Son derece başarılı ve basit bir oynanışa sahip olan oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

avoidd

Avoid oyununda görsel anlamda çok cezbedici bir yan olmasa da oyunun mantığı ve akıcılığı beğeni topluyor. Oyun özellikle tabletlerde tercih edilmektedir. Daha geniş ekrandan daha rahat oynanabilmektedir.

Avoid oyununda her turda 3 can hakkınız bulunmaktadır. Oyunda 3 canınız bittikten sonra o bölümü yeniden oynamak zorundasınız. Limonları topladıkça artı puan elde etmeniz mümkün olmaktadır.

Android ve iOS’ta!

Avoid oyunu piyasaya sürüldüğü andan itibaren ilgiyle karşılandı. Oyun, Android ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Google Play Store ve iTunes hesaplarınıza girerek oyunu edinebilirsiniz.

Avoid oyununun Windows Phone versiyonu bulunmamaktadır. Bu platforma gelip gelmeyeceği ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Avoid oyunuyla ilgili en fazla dikkat çeken konulardan biri de oyuna başlayanların uzun bir süre başından ayrılmaması olmuştur. Fazla yer kaplamayan ve RAM’i fazla zorlamayan bu oyun, bu yönleriyle de dikkat çekiyor.

Avoid oyununu cihazınıza indirmenizi öneriyoruz. Siz de her an her yerde keyifli zaman geçirme imkanı elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'ta Virüse Dikkat! başlıklı makalemizde fidye yazılım, ransomware yazılım ve whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

iOS 9 Hakkında Binlerce Şikayet Geldi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478