Artık İstediğiniz Kişinin What’s App Takibini Yapabileceksiniz!

Günümüzde en yoğun kullanılan konuşma ve mesajlaşma servislerinden biri olan What’s App’ın takip uygulaması olan What’s Dog’un kapatılmasından sonra gelen son yenilik olan ‘What Alert’ adlı uygulamayla stalklamaya devam edebilirsiniz.

What’s App‘ta bulunan ‘Son görülme’ ve ‘mavi tik’ uygulamalarını kapatma seçeneğiniz olsa da, toplumsal baskıdan dolayı(!) bu uygulamaları açık tutmak zorunda kalabiliyorsunuz.  What’s App’ın seçtiğiniz bir kişiyi onlıne olarak takip etme uygulamasının iptal edilesinden sonra bu uygulamaya çok benzeyen bir uygulama olan What Alert ile istediğiniz kişiyi takip etmeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. What’s Dog uygulamasına çok benzeyen What Alert‘ te bir kişinin belli bir saat gün ya da ay içerisinde ne kadar süreyle onlıne olabildiğini, kaç kere girip çıktığını, hatta hangi saatlerde onlıne olduğunu bile görebilmeniz mümkün. Hatta hatta tamamen şeffaf bir sistem olacak What Alert uygulamasında online olduktan ne kadar sonra offline olduğunu da görebileceksiniz.

What alert

Bunun yanı sıra, What Alert’te göreceklerinizi Genel bir bakış ve uyarılar şeklinde iki gruba ayrıldığını da söyleyebiliriz. Onlıne uyarısı,Profil resmi değiştirme uyarısı ve son olarak ta Profil resmi günlüğü olarak uyarılar veren What Alert uygulamasının kullanılışı da oldukça basit. Bu özelliklerinden dolayı What Alert uygulamasının şimdiden çok tartışılacak bir uygulama olacağını da belirtelim. Şu an için sadece Android telefonlarda kullanılabilecek bu uygulamayı isterseniz siz de telefonunuza hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefonlarda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde Ekran Görüntüsü, htc ve ios hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Akıllı Telefonlarda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478