Apple Music Yayında

Yapılan yeni İOS güncellemesi ile Apple kullanıcıları müziğin zevkini doruksuz yaşayacak bu güncelleme ile beraber Apple kullanıcılarının 24 saat dinleyebilecekleri çevrimiçi radyo istasyonu Beats 1 de, yayına başlamış oldu. Ancak iOS 8,4 ile gelen Apple Music bedava değil ancak kullanıcılara sadece üç aylık bir deneme sürümü verilen hizmeti isteyenler aylık 10 lira karşılığında kullanmaya devam edecek. iOS 8,4 güncellemesinde Apple Music dışında gözle görülür farklar bulunmamakta. Yeni güncelleme le İos 8,4’e geçmek isteyen kullanıcılar. Cihazlarından Ayarlar bölümüne girdikten sonra, Genel ayarlardan oradan da yazılım seçeneğini seçerek güncellemeyi başlata bilirler. Apple Music nedir diye soracak olursanız Apple tarafından yazılmış olan sadece İOS platformunda çalışan 7 gün 24 saat kullanıcılara radyo yayını yapan bir kanaldır. Ancak yayını sizlere İnternet üzerinden sunmaktadır.

Yapılmış olan güncelleme ile ilgili ufak tefek oluşan bazı hatalarda giderildiği bildirdi. Diğer güncellemelere oranla teknik hataları düzelten Apple şirketi bunlarla beraber Apple Music sistemini geliştirdi ve kullanıcılara sundu. Apple Music sistemi ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanılacak ancak bu deneme sürümü yerine geçecek bunun dışında ise belirli bir miktarda ücret isteneceği de bildirildi. Artık sizlerde telefonunuz desteği ile internet üzerinden ücretsiz radyo dinleyebileceksiniz ayrıca iTunnes’ den satın alınmış şarkıları dinlemeniz içinde kullanabildiği açıklandı.

APPLE MUSIC NEDİR

Apple Music internet üzerinden 7 gün 24 saat yayın yapan bir radyo. Bununla beraber iTunnes’ ten satın alınan şarkıları dinlemek için de kullanılabilecek.

 

Bir önceki yazımız olan Apple’a İstenmeyen Rakip başlıklı makalemizde apple ve Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Apple’a İstenmeyen Rakip

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478