Apple iOS 8.2 Beta 2 Geliştiriciler için Yayinlandi

iOS 8.2 Beta 2

İlk 8.2 betasından 3 hafta sonra beta 2 nihayet yayınlandı. Kayıtlı geliştiriciler 12D445d yapı numaralı beta 2’yi OTA yoluyla indirebilir veya iOS Geliştirici Merkezi’nden indirebilir. Güncelleştirme ayrıca WatchKit ile Xcore 6.2 beta 2’yi de içeriyor.

Sürüm notlarına göre iOS 8.2 beta 2, iOS simülatöründe 3. parti uygulamalarda, Safari’de, haritalarda görünmeyen klayve hatasını düzeltiyor. Siri için Singapur İngilizce desteği sunuyor.

Çeşitli WatchKit problemleri de çözülürken, bildirimlerde uygulamayı açmayı engelleyen bir hata ve WatchKit uygulamalarının iOS simülatörünü durdurma hatası düzeltiliyor.

iOS 8.2, iOS’taki bazı sorunları çözmesi dışında genel olarak Apple Watch’a odaklanan bir sürüm olacak. Zaten betasında geliştiricilerin akıllı saate uygulama hazırlaması için WatchKit bulunuyor. Ayrıca 8.2 beta sürümüyle birlikte Apple Watch hakkında bazı yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Apple’ın akıllı saatini 2015 başlarında yayınlaması bekleniyor. Çeşitli raporlara göreyse saatin çıkması nisan veya mayıs ayını da bulabilir.

Bir önceki yazımız olan Bu Yöntemle iPhone’unuzun Şarj Ömrünü Uzatabilirsiniz! başlıklı makalemizde apple, AppStore ve iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG G3 İçin Android 5.0 Lollipop Dağıtımına Türkiye’de Başlanıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478