App Store’un Yılbaşı İndirimlerini Kaçırmayın!

Steam’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı Black Friday indirimlerinden sonra yaptığı en büyük indirim kampanyası olan ve 22 Aralık’ta başlayıp 4 Ocak’ta bitecek olan yılbaşı indirimlerine bütün oyunseverlerin yoğun ilgi gösterdikleri önemli bir gerçek. Öte yandan, oyunseverlerin indirim kampanyalarına gösterdiği bu yoğun ilginin farkında olan Appp Store’ da tıpkı Steam gibi yıl başı indirimlerini başlatmış durumda.

İOS cihazların mobil mağazası App Store’ da birçok oyunun fiyatında oldukça iyi sayılabilecek bir indirim yapılmış. Öyle ki, çoğu oyunun fiyatı 0,99 dolar(2,90 tl) a kadar da inmiş ve ücretsiz olarak indirilme imkanı sunulmuş. App Store’da indirime giren ve en çok göze çarpan oyunları ise şu şekilde sıralamak mümkün:

Blek,

Alto’s Adventure,

Dute,

Goat Simulator,

I am Bread,

Hyper Square,

Leo’s Fortune,

Trick Shot,

Xenowork,

ve son olarak ta Anomaly  2 adlı oyunun ücretsiz olarak indirilebildiğini de belirtelim.

app-store-da-yilsonu-indirim

Ayrıca mobil platformunun en büyük oyun geliştirilen biri olan Gameloft’un en popüler oyunlarından 7 tanesini İOS platformunda 1,79 tl ücretle satışa sunduğunu da söylemek gerek. Bununla birlikte, Gameloft’ un İOS platformunda yaptığı indirimlerin Andriod platformunda da indirim yapılması konusunda beklentiye neden olduğunu da ekleyelim. App Store’ da indirime giren diğer önemli oyunlar ise şu şekilde:

Wild Blood,

The Dark Knight Rises,

N.O.V.A 3

Order& Chaos,

9mm,

Iron Man 2,

The Settlers,

eğer siz de oyun almayı düşünüyorsanız, oyun almak için en uygun zaman olan yılbaşı indirimlerini kaçırmayın.

 

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'a Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor! başlıklı makalemizde Görüntülü konuşma özelliği ve whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

HTC One X9 Yarın Tanıtılacak

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478