App Store’da Bulunan En Popüler Uygulamalar!

App Store’un en iyi uygulamalarından ilki, tabii ki klasik otomobil sürüşü olarak bilinen Racing in Car adlı uygulama. Uygulanın en önemli özelliği ise, sürücülerin trafikte vereceği tepkilerin ölçülmesi diyebiliriz. Bunun yanı sıra, oyunun içerdiği efektler ve sürüş katkısı sayesinde oldukça iyi bir deneyim de yaşayabiliyorsunuz.

En iyi 2. uygulama ise,  dünyayı korumaya çalışacağınız Last Empire War Z adlı oyun. Dünya Savaşı Z filmine benzetilerek üretilmiş olan oyunda zombilerden gelecek saldırı tehditlerine karşı istediğinizi yaptırabileceğiniz binalar inşa edebiliyorsunuz.

Eğer siz de düzen konusunda hassasiyet gösteriyorsanız, App Store’un 3. uygulaması olan Evernote uygulamasına bayılacaksınız. Örneğin belirli bir konu ya da gitmek istediğiniz bir yer hakkında hazırladığınız yapılacaklar listesini not olarak yazıp onay listenizi oluşturduğunuzda yapacağınız araştırmalar telefonunuza indiriliyor ve bu bilgilerin hepsini tek bir ekranda görebiliyorsunuz.

Gelelim App Store’da 4. sırada yer alan ve özellikle de fotoğrafla arası iyi olan kullanıcıların çok sevdiği uygulamalardan biri olan Pic College uygulamasına. Bu uygulamada çektiğiniz fotoğraflar üzerinde fotoğraf kırpma, görüntüyü bölme ya da arka fon ve efekt ekleme gibi uygulamalar yapabilirsiniz.

Pic College

App Store’un 5. en iyi uygulaması ise, Fit Best adlı uygulama. Özellikle de kilo vermek isteyen ya da formuna dikkat etmek isteyen kullanıcılara hitap eden bu uygulamada, yiyecekler ve bu yiyeceklerin kalori değerleri yer alıyor. Ayrıca uygulama sayesinde yürüyüş veya koşu gibi sportif faaliyetlerinizle kaç kalori yakabileceğiniz hakkında ya da belirli vücut bölgelerine özel olarak yapılan egzersiz örneklerinin yer aldığı uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Gelelim App Store’un 6. sırasında yer alan Zebramo adlı uygulamaya. Özellikle de bayanların oldukça ilgisini çekeceğini söyleyebileceğimiz Zebramo uygulaması, kullanıcılara oldukça keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak gibi görünüyor. Her türlü giyim eşyasından tutun da, ayakkabı ve aksesuara kadar arayacağınız her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz Zebramo uygulamasında diğer uygulamalardan farklı olarak satışa çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı da sergileyebiliyorsunuz.

Zebramo

Güvenlik açısından isterseniz yeni oluşturacağınız bir hesap ile isterseniz de Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz Zebramo uygulamasının diğer uygulamalara göre en büyük artısı ise, kullanıcılar arası korelasyon gerçekleştirebilmesi olarak görülmekte.

App Store’un en popüler uygulamalarının 7. sırasında ise, karşı cinsle iletişim kurma ya da sevgili bulma uygulaması olarak adlandırabileceğimiz uygulamalarından biri olan Mico adlı uygulama bulunuyor. Bu uygulamanın da diğer uygulamalar gibi ilgi gören bir uygulama olduğunu söylemek mümkün.

App Store’un 8. sırasında yer alan uygulama ise mobil bankacılık uygulamalarından biri olan CEPTETEB uygulaması. Klasik bankacılık uygulamaları olan Para yatırma, para çekme, havale yapma, döviz kurları  ya da piyasaları takip etme gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz uygulama, App Store’un günlük hayatta en çok işe yarayan uygulamalarından biri olarak göze çarpıyor.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan PhotoFast 128 GB'lık Şarj Kablosunun Tanıtımını Sağladı başlıklı makalemizde MemoriesCable ve PhotoFast hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Vine’ın Kurucusu Donn Hoffman’dan Yeni Sosyal Ağ Peach!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478