Android Telefon Hızlandırma Uygulamaları

Günlük hayatta  kullandığımız  akıllı telefonların bir çoğu Android işletim sistemini kullanıyor. Fakat Android telefonların bir çoğunda, ilk aldığımız gündeki performansını zamanla kaybettiğini görülüyoruz. Bizde bu makalemizde Android telefonları hızlandırma yöntemlerinden biraz bahsedip çeşitli uygulamalar tanıtacağız.

1) Asistans For Android

android-assistantTelefonunuzun yavaşlamasının en önemli sebeplerinden bir tanesi arka planda boşa çalışan uygulamalardır. İşte bu uygulamaların çalışmasını ortadan kaldırmak için önerebileceğimiz en iyi program “Asistans For Android” olarak gösterileribilir. Bu uygulamayı kullanarak telefonunuzu boşa çalışan uygulamalardan arındırıp rahatlatabilirsiniz.

 

 

 2) Clean Master

cleanEn çok indirilen uygulamar arasında yer alan Clean Master’ı eğer indirmediyseniz mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz. Clean Master ile uygulama kalıntılarını, internet çerezlerini temizleyerek hem telefonunuzu rahatlatabilir hemde telefonunuzda boş yer açabilirsiniz.

 

 

3) Greenify

greenifyTelefonunuzda bir oyun veya uygulamayı açıp kapattığınızda o uygulamayı arka plandan kaldırsanız dahi uygulama yöneticisine baktığınızda tam olarak kapanmadığını uyku modunda çalıştığını görürsünüz. Android kullanıcılarının en çok şikayet ettiği bu özelliği Greenify ile engelleyip, cihazınızın çok daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Android Ücretli Uygulamalar Nasıl Ücretsiz İndirilir? başlıklı makalemizde android marketteki uygulamaları ücretsiz indirme, android ücretli uygulamaları ücretsiz indirme 2015 ve android ücretli uygulamaları ücretsiz indirme apk hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

En İyi iPhone Duvar Kağıtları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478