Android Marshmallow’lu Galaxy S6’nın Ekran Görselleri Sızdı!

Samsung’un daha önce güncelleme vereceği telefonların bir listesini yayınlamış ve bu konuyla ilgili olarak detaylı bilgi vermiştik. Bu modellerden biri de, hatırlanacağı gibi Samsung Galaxy S6’ydı. Samsung Galaxy S6’nın yeni Marshmallow güncellemesi almasına sayılı günler kala, ekran görselleri sızdırıldı.

Bilindiği gibi Samsung, Marshmallow güncellemesini dağıtmaya öncelikle amiral gemisi olan telefonlardan başlayacak. Marshmallow güncellemesini dağıtmaya ilk olarak Galaxy Note 5 telefonla başlayacak olan Samsung gelecek yılın ilk ayından itibaren ise, Galaxy S6’ya  marshmallow güncellemesi vermesi bekleniyor. Bu telefonlardan biri olan Galaxy S6’nın ise, Marshmallow güncellemesi aldıktan sonraki ekran görüntüsünün nasıl olacağı merak konusuydu.  Ocak ayında güncelleme alması beklenen Galaxy S6’nın Marshmallow güncellemesi aldıktan sonra şu an test aşamasında olan ekran görüntüsü ise şimdiden sızdırılmış durumda. Sızdırılan bu görüntülerde, Galaxy S6’nın TouchWiz ara yüzünün yeniden tasarlandığını ve ara yüzünde bulunan açık ve parlak tonların ön plana çıktığını belirtmek gerek. Bunun yanı sıra, sızdırılan bu görüntülerden TouchWiz ara yüzünün daha sade ve daha kullanışlı bir görünüme sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Aynı zamanda bu tasarımın İOS 9 ile benzerlik gösterdiği de yapılan yorumlar arasında. Bu benzerliğin nedeninin ise, Apple kullanıcıları Android telefonlara yöneltmek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu konuda yapılmış kesin bir açıklamanın henüz olmadığını da söylemekte yarar var.

Marshallow

Öte yandan, piyasaya çıkmaya hazırlanan diğer telefonların, Android Marshallow güncellemesiyle geleceğini de belirtelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan Instagram'a Çoklu Hesap Desteği Geliyor! başlıklı makalemizde Android 7.12.0 sürümü, Çoklu profil desteği ve instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung’un Yeni Galaxy A Serisinin Tanıtımı Yapıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478