Android M Yeni Bir Güncelleme Aldı

Android M Yeni Bir Güncelleme Aldı

Google teknoloji şirketi, test aşaması devam eden Android M için yeni bir güncelleme yayınladı. Android M sürümünün Final versiyonunun yayınlanmasına çok az kaldı. Yakında Android M yayınlanabilir. İşte detaylar.

Google I/O 2015 programında Android’in yeni versiyonu Android M tanıtılmıştı. Android M versiyonunun ilk etapta Android 6.0 olduğu düşünülmüş fakat Ayalar bölümünde yer alan demo seçeneğinde sistem saatinin otomatik olarak 05:20’yi göstermesi Android M’nin, Android 5.2 olacağı anlaşılmıştı.

Uygulama geliştiricilerin Google Nexus cihazlarında test aşamasında olan Android M sürümü için Google bugün bir güncelleme yayınladı. Sistemde yaşanan tüm sorunların düzeltildiği ve performans yükselişlerinin sağlandığı Android M güncellemesi için son test sürümü olduğu söylenmekte.

Google teknoloji şirketinin Yeni nesil Nexus telefonları ile çıkışını gerçekleştirmesi beklenen Android M’in son sürümü olarak adlandırılan Final sürümünün yayınlanmasına çok az kaldı. Android M Geliştirici Önizleme 3 sürümü şimdilik şu cihazlara verildi; Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 ve Nexus Player modellerinde kullanılabiliyor. Bakalım Google, Android M güncellemesi ile Android kullanıcılarının gönlünü alabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Samsung’un, Galaxy Note 3 Modeli İçin Sunulan Android Lollipop Güncellemesi Sonunda Türkiye’de! başlıklı makalemizde 5.0.2 Lollipop, 5.0.2 Lollipop güncellemesi ve Android 5.0.2 Lollipop hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Teknolojide Gelinen Son Nokta

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478