Android 6.0.1 Marshmallow Galaxy S5 Yanlışıkla Aldı

Samsung hafta başında Güney Kore ile Birleşik Krallık’ta beta tester arayışında olduğunu, yalnızca Galaxy S6 ve the Galaxy S6 Edge varyantlarına sahip olanların Android 6.0 Marshmallow beta firmware test programında yer alabileceğini açıklamıştır. Özellikle Birleşik Krallık ile Güney Kore’de olmayanların dahi bu cihazlarda nasıl Marshmallow beta alabileceklerini teker teker anlatan rehberler bile hazırlanmışlardır.

1
Samsung’un herhangi bir başka cihaz için buna benzer beta test programı başlatmış durumda değil fakat Galaxy S5 sahibi oldukça şanslı birine yanlışlıkla dahi olsa Android 6.0.1 Marshmallow gönderilmiş gibi görünmektedir. Bu durum da şaşırtıcı olmasa gerek ki yaklaşık üç hafta önce bile bir Galaxy Note 4 sahibi Android 6.0 aldığını söylemekteydi. Güncellemenin Galaxy S6 ile Galaxy S6 Edge için anlatılan yöntemden bağımsız olarak yani ‘havadan’ geldiğini ifade etmektedirler. Zaten beta programının yalnızca bu iki modelin desteklemesi de bunu doğrular nitelikte olduğu belirtilmiştir. Galaxy S5 (SM-G900F) üzerindeki Android 6.0.1 beta sürümünün büyük ihtimalle yanlışlıkla yayınlanmış olabileceği düşünülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Grand Prime İndirimde! başlıklı makalemizde samsung ve Samsung Galaxy Grand Prime hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

2016’da Çıkması Beklenen Telefonlar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478