Android 6.0.1 Güncellemesi Yayında!

Android kullanıcılarının merakla beklediği Android 6.0.1 güncellemesi bu gün yayınlandı. İlk olarak geçtiğimiz sene Nexus, ardından da General Mobile ve Android One Projesindeki cihazlara gelen Android 6.0 güncellemesinin gelmesiyle beraber, pek çok cihazın bu güncellemeyi almak için deneme yaptığını biliyoruz. Android 6.0 güncellemesini cihazlarında son olarak deneyen marka ise Samsung. Öte yandan, Android 6.0’ın ardından gelen Android 6.0.1’in ise, Cherry Mobile G1’e getirilmesinden sonra bu versiyonun dağıtımına başlanacağı da kesinleşmiş oldu. Bununla beraber, Cherry Mobile G1’in güncel bir telefon olmamasından dolayı, Android 6.0.1 işletim sisteminin getirdiği yenlikler henüz tam olarak belli değil.  Ayrıca Android One’da detay özelliklerin daha düşük özellikteki cihazlar için çözüm olacağını söyleyebiliriz.

Android 6.0.1 Hangi Yeniliklerle Gelecek?

Daha önce de söylediğimiz gibi, Android 6.0.1 ile ilgili olarak hangi yeniliklerin geleceğini şu an tam olarak bilmiyoruz, ancak bu yeniliklerin cihazlar için daha çok sistemsel ve yazılımsal iyileşme yapmasının beklendiği de gelen bilgiler arasında.

Android

General Mobile Android One’da Güncelleme Alacak

Android One projesi kapsamında telefon üreten General Mobile’ın Google tarafından yazılım desteği sunulan ve Marshallow güncellemesi alan General Mobile’ın Android One’ın Android 6.0.1 güncellemesini yakında alacağını da belirtelim. Bunun yanı sıra, Android 6.0.1 için önemli olan noktalardan biri de, General Mobile 4G’ye önümüzdeki birkaç gün içerisinde gelecek olması. Bu da Android 6.0.1 ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde belli olacağını söylemek gerek.

Bir önceki yazımız olan LG G3'e Marshmallow Geliyor! başlıklı makalemizde android 6.0 marshmallow güncellemesi, lg g3 ve lg g3 android 6.0 marshmallow hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

En Yüksek SAR Değeri Olan Telefonlar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478