Ampere Uygumalası ile Şarj Aletinizin Orjinal Olup Olmadığını Öğrenin…

Google Play Store’de hizmete sunulan Ampere uygulaması sayesinde artık telefoncuların orjinal diye sattıkları yan sanayi ürünleri bileceksiniz.

Ampere Android

Günümzde neredeyse her cep telefonu kullanıcısının başına gelmiştir şarj aletinin bozulması.Mecburen yenisini alacaksınız bunun için size en yakın telefoncuya gidiyorsunuz ve orjinal şarj aleti istiyorsunuz ama iş yeri sahibi buyur abi orjinal şarj aletin diye yan sanayi şarj aletini verip gönderiyor.

Eğer android telefonunuzda Ampere varsa yukarıdaki bahsettiğim olay şu şekilde gerçekleşiyor:Sizin şarj aletiniz bozuluyor ve en yakın telefoncuya gidiyorsunuz, şarj aletim bozuldu orjinal şarj aleti varsa alabilir miyim? diyorsunuz ve telefoncu size yan sanayi şarj aletini uzatıyor sizde abi  şarj aletini burda deneye bilirmiyim? diyerek şarj aletini prize taktırıyorsunuz ve Ampere uygulamasına girip şarj aletinin orjinalliğini kontrol ediyorsunuz.Tabi şarj aletinin orjinal olmadığını görünce şarj aletini almadan oradan ayrılıyorsunuz.Böylelikle paranızı yan sanayi bir ürüne harcamamış oluyorsunuz.

650_1000_ampere_full

Ampere nasıl çalışır?

Öncelikle uygulamayı Google Play Store yardımıyla akıllı telefonumuza indiriyoruz.İndirme işlemi bittiğinde uygulamayı açtıktan sonra karşımıza turuncu renkte ”ölçülüyor” yazısı belirecek.Bu yazı bize telefonumuz deşarj durumundayken kaç amper tükettiğini hesaplıyacaktır.Telefonumuz şarj durumundayken bu renk turuncu olacak ve bu ölçüm işlemi bize kaç amperin telefonumuza geçtiğini belirtecek.

Android için yayınlanan Ampere uygulamasını indirmek isterseniz BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ….
NOT:Uygulama Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Google Play Store deki Uygulamalara Dikkat! başlıklı makalemizde adult, android ve google play store hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Eski Oyunlar Nintendo İle Yeni Platformda!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478