Akıllı Telefonlara 3D Tarayıcı!

Teknolojik gelişmeler baş döndürücü bir hızla devam ediyor. Bu gelişmelere ayak uyduran akıllı telefon dünyasında da gelişmeler sürüyor. Birçok özelliği bünyesinde barındıran ve iletişimin anlamını değiştiren akıllı telefonla ilgili yeni bir proje daha hayat buluyor.

Teknolojik deneylerin yer aldığı Kickstarter üzerinde çalışmaları yapılan yeni bir proje, teknoloji dünyasında heyecana neden oldu. Eora 3D ekibi tarafından geliştirilen bu fikir ile akıllı telefonlar için yüksek keskinliğe sahip 3D tarayıcı projesi son derece olumlu ilerleme kaydediyor.

Kalite ve Uygun Fiyat Arayışı!

Eora 3D ekibinin, akıllı telefonda 3D tarayıcı fikrine girmesinin en önemli neden, piyasada kaliteli olup son derece yüksek fiyatlara satılan, bunun yanı sıra düşük fiyatlı olup kaliteli düşük olan tarayıcıların yoğun olması. Akıllı telefon aparatı olarak dizayn edilmesi planlanan bu tarayıcı çok iyi bir başlangıca imza attı.

Akıllı telefonlar için yüksek hassasiyete sahip olan ilk 3D tarayıcısı olan Eora 3D, hemen hemen bütün objeleri 3 boyutlu olarak tarayabiliyor. Asıl amaç ise bu taramayı yüksek kalitede ve düşük fiyatla sunması olacak. Piyasada tabletlere bağlanan tarayıcı cihazlar bulunsa da hiçbirinin bu cihaz kadar iyi olmadığı iddia ediyorlar.

eoraa

Eora 3D Özellikleri!

Eora 3D tarayıcı, 500 mikrona kadar boyutu bulunan bir tarayıcı. Aparat sayesinde sub-100 mikron değerinde tam renkli ve seri tarama yapma imkanınız olacak. Ayrıca, 8 milyon köşe noktasına kadar artabilen değerleri sayesinde ileri derecede hassas olan modelleri bile şekillendirebilecek.

Eora 3D ile, 520 nm dalga boyu ile 1 metre uzaklığa kadar objeleri algılama mümkün olacak. Ürünün cam kısmı ise, özel olarak geliştirilmiş ve yansımalara karşı da önlem alınmış durumda. Telefona bağlandığı için 360 derece dönebilen platform üzerinde objenin her yerini taramasına gerek kalmıyor. Yine de döner platform geliştirilmiş durumda.

Eora 3D cihazına sahip olabilmek için Kickstarter üzerinden minimum 199 Dolar bağış yapılması gerekiyor. Ancak 199 ve 299 Dolar olan paketler tükendiği için cihaza ancak 255 Dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemiyle uyumlu olacak ürün, Haziran ayının başlarında Kickstarter bağışçılarına teslim edilecek. Test sonuçları olumlu cihaz büyük bir merakla bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Asus Zen Aio Pro Tanıtıldı! başlıklı makalemizde Asus, asus zen aio pro ve asus zen aio pro fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Türkiye’de En Fazla Aranan Oyunlar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478