4 inçlik iPhone Kanlı Canlı Sızdırıldı!

Apple’ın 4 inç ekran büyüklüğüne sahip olan iPhone modeline ait görüntüler bugün YouTube’da yayınlanmıştır. Bakalım 4 inçlik iPhone nasıl görünmekte? Apple’ın uzun bir zamandır 4 inç ekran boyutuna sahip bir iPhone modeli ile karşımıza çıkacağı söylenmekteydi. iPhone 7 etkinliğinde tanıtılması beklenen bu modelin en son gelen sızıntıya göre iPhone 5e ismini alacağı söylenmiştir. Bizler de bu iddianın mantıksız ve yersiz olduğunu eğer bir isimlendirme yapılacaksa iPhone 7c olabileceğini yönünde belirtmiştik.

11

Bugün ise ortalığı karıştıran yeni bir video YouTube üzerinde yayınlanmıştır. M.I.C. Gadget kanalı tarafından yayınlanan videoda 4 inçlik iPhone modeli kanlı canlı görüntülenmesi sağlandı. Videoda görünen 4 inçlik iPhone’un tasarımsal açıdan iPhone 6/6s modeline benzediği açıkça görünmektedir. Sızıntının iPhone’ların üretiminin yapıldığı Foxconn’dan gelmesi ise doğruluk payını bir nebze de olsa yükseltmeyi başarıyor. 4 inçlik iPhone’un teknik özellikleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat tahminler bu modelin iPhone 5s’in geliştirilmiş özellikleri ile donatılmış olacağını göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Parola seçimi konusunda hiç akıllanmıyoruz! başlıklı makalemizde internet, Parola ve splashdata hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Facebook Messenger Artık Materyal Tasarıma Sahip Olacak!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478