27 Aralık Haftanın En İyi Mobil Oyunları!

Haftanın mobil oyunlarının ilk sırasında oldukça sıra dışı bir oyun olan Troll Face Quest Video Memes adlı oyun var. Bu oyunda yapmanız gerekense verilen ipuçlarından yola çıkarak 48 bulmacayı çözmeye çalışmak. (Android ve İOS platformlarında ücretsiz olarak oynanabilen oyunun hiçte kolay bir oyun olmadığını da söylemek lazım bu arada.)

oyunlar

Haftanın mobil oyunlarında 2. sırada ise Android ve İOS platformda ücretsiz oynanabilen Fusion War oyunu bulunuyor. Oyunun en dikkat çekici özelliği, oldukça iyi grafiklere sahip olması diyebiliriz. Bunun yanı sıra oyunda VP kapışmalara yer verildiğini de belirtmek gerek.

3. sırada ise mobil bir yarış oyunu olan City Driving 2 adlı oyun var. Android ve İOS platformlarında ücretsiz olarak oynanabilen ve çok kaliteli grafiklere sahip olan oyunun oynanışı ise oldukça eğlenceli.

Haftanın 4. mobil oyunu ise yine  Android ve İOS platformlarda ücretsiz olmasının yanı sıra, bağımlılık yaratabilecek kadar iyi bir oyun olan Geometry Dash Meltdown oyunu. Bununla birlikte 19 Aralık’ta çıkan oyunun şimdiden oldukça iyi bir indirme sayısına ulaştığını da belirtelim.

5. sıradaki mobil oyun ise Euro Truck Driver adlı simülasyon oyunu. Hem Android, hem de İOS platformlarda ücretsiz olarak oynanabilen oyunu oynayarak oldukça iyi bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gelelim Android ve İOS platformlarında ücretsiz olan bir başka oyun olan Solaris oyununa. Mars yüzeyinde geçen oyunda arkadaşlarınızla birlikte karşınıza çıkan her engeli aşmanız gerek.

 

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider PC Çıkış Tarihi Netleşti! başlıklı makalemizde çıkış tarihi, rise of the tomb raider ve tomb raider hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Sanal gerçeklik yakında herkese hitap edebilecek

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478