23 Ocak Haftanın Android Uygulamaları!

Google Play Store’da yer alan milyonlarca Android uygulamaları arasından bu hafta öne çıkanlar şu şekilde:

Haftanın  Android uygulamalarının ilk sırasında Screen Recorder- No Root adlı uygulama yer alıyor. HD ve Full HD video çekimi yapabilen bu uygulamada Root olmadan video çekimi yapılabiliyor. Bunun yanı sıra sadece Android 5. ve üzeri yüklü olan uygulamalarda kullanılabilen bu uygulamanın kullanılışı da oldukça kolay.

Haftanın 2. Android uygulaması ise Digical Takvim adlı uygulama.7 farklı takvim uygulaması sunan bu uygulama kendi telefonunun takviminden sıkılanlar için birebir. Bunun yanı sıra uygulamanın Türkçe dil desteğine sahip olduğunun da altını çizmekte yarar var.

3. sırada yer alan Android uygulaması ise File Manager adlı uygulama. Oldukça başarılı bir dosya yöneticisi olan ve 3.5 MB boyutlarına sahip olan bu uygulamada dosyalarınıza rahatlıkla erişebilme imkanına sahipsiniz.

File Manager

Haftanın Android uygulamaları arasında 4. sırada yer alan uygulama ise Takdir, Teşekkür gibi belge alıp alamayacağını hesaplamaya çalışan öğrenciler için oldukça ideal olan bir uygulama olan Ortalama Hesaplama uygulaması var. 3.7 MB’lık boyuta sahip olan uygulama, öğrenciler açısından oldukça ideal.

E-Okul

Haftanın Android uygulamalarında 5. ve son sırada yer alan uygulama ise Any. Do adlı yapılacakları listeleyen uygulama. Oldukça iddialı bir uygulama olan bu uygulama, aynı zamanda Google Keep uygulamasının da en büyük rakiplerinden biri. Türkçe dil desteği sunan Any. Do adlı uygulamanın kullanılışı da oldukça kolay.

Bir önceki yazımız olan 16 Ocak Haftanın En İyi Android Uygulamaları! başlıklı makalemizde Cyclone Browser, Flaş Keyboard ve KPSS Cebinde hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

4 İnç’lik İPhone 5se Karşınızda!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478