2015 En Hızlı Android Telefonları

Akıllı telefonları işlemci hızına göre puanlayan An Tu Tu, 2015 yılının en hızlı 10 telefonunu açıkladı.

enhizliakillitelefonAndroid telefonları hızına ve gücüne göre puanlayan An Tu Tu, 2015 senesi içinde üretilen en hızlı 10 akıllı telefonu açıkladı. Bu puanlamaya göre 2015 En Hızlı Android Telefonları içinde ilk sırada Samsung Galaxy S6 geliyor. Ardından S6 Edge geliyor. Puanlamada üçüncü sırada yer alan Xiaomi Mi Note Pro ve LeTV 1 Pro ürünleri de aynı zamanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Puanlamaya göre 2015 En Hızlı Android Telefonları arasında üst sıralarda yerini alan ürünler uzun süre dayanıklı olmaları ile ekonomik olarak da avantaj sağlıyor. Bildiğiniz gibi birçok ürün kısa sürede bozularak maddi olarak kullanıcıların dezavantaj yaşamasına neden oluyor. An Tu Tu araştırması bu bakımdan avantaj yakalamamızı sağlıyor.

An Tu Tu ayrı bir grafikte de ürünlerin işlemci modellerinin performanslarını puanlıyor. Bu grafiğe göre performans bakımından en üst sırada %50 oranla Snapdragon 810 geliyor. Diğer işlemciler ile ciddi bir fark yaratan ürün aynı zamanda en çok tercih edilen ürünler rasında geliyor. Ardından gelen Snapdragon 805 ve Exynos 7420 ürünleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor.

enhizliislemci

Performans bakımından ürünler çok iyi tanınmadığı için birçok kullanıcı kalitesiz ve dayanıksız ürünleri kullanmak durumunda kalıyor. An Tu Tu incelemesi bu bakımdan 2015 En Hızlı Android Telefonları çalışması ile birçok kişi için faydalı çalışmalar yapıyor. Yapılan araştırmaya göre en hızlı ve kaliteli ürün ve işlemciler hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Apple Ürünleri Niçin Daha Cazip Geliyor? başlıklı makalemizde apple hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Apple Ürünleri Niçin Daha Cazip Geliyor?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478