2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nı Berlin’de izleme fırsatı

  • Mercedes-Benz Türk, yeni sosyal medya kampanyası kapsamında, “Bu sayı da benden ” diyen takipçilerini 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası’na götürüyor.

 

  • Şampiyona maçlarını Berlin’de izleme şansını yakalamak isteyenlerin, Basketbol Milli Takımı’na destek olmak için bir “basket sayısı” videosu çekerek, #busayidabendenetiketiyle sosyal medya platformları üzerinden, tüm kullanıcılara açık şekilde paylaşmaları yeterli olacak. 

 

Türk Milli Basketbol Takımları resmi sponsorluğunu 2001 yılından bu yana sürdüren Mercedes-Benz Türk, sosyal medya kanalları Instagram ve Vine üzerinden başlattığı “Bu sayı da benden” kampanyasıyla takipçilerini, Basketbol Milli Takımı’na destek olacak videolar çekmeye davet ediyor.

m2

 

#busayidabenden videosu ile Milli Takım’a destek

Yarışmaya katılmak isteyenlerin 26 Ağustos 2015 tarihine kadar bir “basket sayısı” videosu çekmeleri ve bu içeriği belirtilen sosyal medya platformları üzerinden #busayidabenden etiketiyle tüm kullanıcılara açık şekilde paylaşmaları gerekiyor. Jüri tarafından kategoriye uygunluk ve yaratıcılık gibi çeşitli kriterlerle yapılacak değerlendirme sonucunda birinci seçilen katılımcı, dilediği bir arkadaşı ile 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası kapsamında canlı maç izleme fırsatı kazanacak.

İki şanslı isim hem maçları canlı izleyecek hem de Berlin turu yapacak

Türkiye Basketbol Federasyonu ile sponsorluk sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatan Mercedes-Benz Türk, kazanan takipçisi ve bir misafirine ödül olarak; Avrupa Basketbol Şampiyonası grup maç biletlerinin yanı sıra Berlin’de 2 gece konaklama, gidiş-dönüş uçak biletleri, Berlin kültür turu organizasyonu, havaalanı vergileri ve havaalanı-otel transferlerinden oluşan paketi hediye edecek.

m1

Kazananlar sosyal medya üzerinden duyurulacak

Büyük ilgi gören yarışmanın kazanan isimleri http://www.busayidabenden.com, www.facebook.com/MercedesMilliTakimlar, www.twitter.com/mbmillitakimlar adreslerinden 27.08.2015 tarihinde eş zamanlı olarak duyurulacak.

Yarışmanın katılma koşulları ve ayrıntılı bilgi için: www.busayidabenden.com

Bir önceki yazımız olan Facebook Canlı Yayını Başlıyor! başlıklı makalemizde Facebook canlı yayını hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Facebook Canlı Yayını Başlıyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478