17 Ocak Haftanın Mobil Oyunları!

Her hafta geleneksel olarak yayınladığımız haftanın mobil oyunlarında bu haftaki ilk sıra Yumruk Duvarı adlı oyunun oluyor. 11 yaşındaki Hüseyin Turab Korkmaz adlı geliştiricinin oyunu olan ‘Yumruk Duvarı’ adlı oyunda engelleri aşarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. 32 MB’lık oldukça küçük boyutlara sahip olan oyun sadece Android platformunda ve ücretsiz.

Haftanın 2. oyunu ise yakından tanıdığımız Ketchapp firmasının hazırlamış olduğu Swing adlı oyun. Basit b,r oynanışa sahip olmasının yanı sıra, oldukça da eğlenceli bir oyun olan Swing, Android ve İOS platformları için ücretsiz.

Haftanın 3. oyunu ise strateji oyunu oynamaya meraklı olanlar için tasarlanmış olan Defenders 2 adlı oyun. Kart toplama ve kule savunması yapma üzerine tasarlanmış olan Defenders 2, Windows Phone için oynanamasa da, Android ve İOS platformları için ücretsiz.

4. sırada ise LEGO The Lord Of The Rings adlı oyun bulunuyor. Özellikle de The Lord Of The Rings serisini Sebenlerin oynamak isteyeceği oyun, oldukça detaylı bir lego oyunu. Bununla birlikte oyunun hem Android hem de İOS platformlarında ücretli (14.98 TL) olduğunu söylemek gerek.

Lego

Strateji oyunları oynamayı sevenler için bu haftanın en iyi oyunlarının 5. sırasında oldukça kaliteli bir strateji oyunu olan Star Trek Timelines adlı oyun bulunuyor.  Dizi ve filmlerden tanıdığımız karakterleri kontrol ederek oynadığımız oyun Android ve İOS platformlarında ücretsiz olarak oynanabiliyor. Bununla birlikte oyunun Windows Phone’da bulunmadığını da belirtelim.

 

 

Bir önceki yazımız olan Victor Vran Resmi Olarak Türkçe başlıklı makalemizde Victor Vran Resmi Türkçe, victor Vran Türkçe ve Victor Vran Türkçe Yama hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Lumia 650’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478