16 Ocak Haftanın En İyi Android Uygulamaları!

Android kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri olan haftanın Android uygulamalarının ilk sırasında Cyclone Browser adlı Android uygulaması yer alıyor.

1.9 MB’lık küçük bir boyuta sahip olan Cyclone Browser uygulaması, internet tarayıcısı olarak hizmet vermekte. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilen bu internet tarayıcısı, şu ana kadar yüz bin civarında indirilmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de kullanıma sunulan ve çevrimiçi dizi ve film yayını yapan  Netflix, kullanıcı sayısına göre 3 farklı tipte abonelik imkanı sunuyor. Netflix Basic, Netflix Standart ve Netflix Premium şeklinde 3 farklı abonelik şeklinden en uygun fiyatlısı olan Netflix Basic’in aylık fiyatı ise 26,99 lira.

Haftanın Android uygulamalarında sırayı Gazi Üniversitesi öğrencilerinin geliştirdiği bir uygulama olan ‘Ayneen’ adlı sosyal medya uygulaması alıyor. Web üzerinden de erişim imkanı bulunan uygulama ilk 24 saatte 1000 üye sayısına ulaşmayı da başarmış durumda.

Haftanın Android uygulamalarında 4. sırayı ise Flash Keyboard adlı uygulama alıyor. Oldukça hızlı bir klavye uygulaması olan Flaş Keyboard uygulamasında 400’ü aşkın emoji bulunmakta. Bunun yanı sıra Flaş Keyboard uygulamasının kişiselleştirmeye oldukça açık bir uygulama olduğunu söylemekte de yarar var.

Gelelim sonuncu sırada yer alan haftanın en iyi  Android uygulamasına. KPSS 2016 cebinde adlı Android uygulaması, KPSS 2016 için matematik, tarih, anayasa, coğrafya ve güncel bilgiler gibi ders notlarını sunuyor. Bu haliyle KPSS’ye çalışanlardan tam not alan uygulama denemeye değer.

kpss

 

Bir önceki yazımız olan Android 6.0 Güncellemesini Alacak Cihazların Listesi Yayınlandı! başlıklı makalemizde android, Android 6.0 Güncellemesi alacak telefonlar ve güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

An Tu Tu, 2015’in En İyi Telefonlarını Açıkladı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478