14 Kasım En İyi Android Uygulamaları!

 

Android işletim sistemleri için üretilmiş milyonlarca Android uygulamasının bulunduğu Google Play Store’da günlük işlerimizi oldukça kolaylaştırmasından dolayı severek kullanacağımız ve bu haftaya özel olan en iyi Android uygulamalarının hangileri olduğuna bir bakalım istedik. Öncelikle bu haftanın en iyi Android uygulamalarının işlevsellik olarak oldukça öne çıktığını belirtmekte fayda var.

Bu haftanın en iyi Android uygulamaları sıralamasında ‘Doodle’ adı verilen uygulama ilk sırayı alıyor. Doodle uygulamasında yer alan çok kaliteli bir programlama sistemi sayesinde arkadaşınızla birlikte plan yapabiliyorsunuz.

Haftanın en iyi Android uygulamalarında 2. Sırayı ise Fitapp Fitness Takibi adlı uygulama alıyor. Özellikle de düzenli spor yapanların çok beğeneceği ve kullanım açısından da oldukça kolay olan bu uygulama sayesinde arkadaşlarınızla rekabet bile edebiliyorsunuz.

fitness

 

3. en iyi Android uygulaması ise, neredeyse sıradan bir fotoğraf galerisi uygulaması olan Fotogallery adlı uygulama.

En önemli ilk üç sıranın ardından geldiğimiz haftanın en iyi Android uygulamalarının 4. Sırasında bazılarımız açısından çok kullanışlı olacağını düşündüğümüz AVG Cleaner uygulaması var. Eğer sizin de telefonunuzda hafıza problemi varsa, AVG Cleaner uygulaması sayesinde telefonunuzda gereksiz yer kaplayan bazı verileri kolayca silebilir ve böylece telefonunuzu hızlandırabilirsiniz.

Haftanın son sıradaki en iyi Android uygulaması ise, Hava tahmini uygulaması. Hava durumunun değişkenli gösterdiği şu günlerde, hava tahmini uygulamasının oldukça işe yarayacağını belirtmek gerek. Android işletim sistemine sahip olan telefonunuza Google Play Store’da bulunan bu uygulamaları indirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bu haftanın 5 Başarılı Android Uygulaması başlıklı makalemizde Android Uygulamaları, Battery Saver ve Gluru hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Facebook ve Youtube’den Fransa’ya Destek!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478