10 Ocak-Haftanın En İyi Mobil Oyunları!

Haftanın en çok ilgi çeken mobil uygulamalarının ilk sırasında Android ve İOS platformlarda ücretsiz bir oyun olan Fortunememeory adlı oyun var. Özellikle de bulmaca çözmeyi sevenlerin oynamak isteyeceği oyunda oldukça farklı grafiklerin bulunduğunu da belirtmek gerek.

Haftanın mobil oyunlarında 2. sırayı ise Captain Cowboy adlı oyun alıyor. Kare kare ilerleyerek elmasları topladığınız bu oyun da Fortunememory gibi Android ve iOS platformlarda ücretsiz.

captain-cowboy mobil oyunu

Haftanın en iyi 3. mobil oyunu ise Train Crasher oyunu. Hareketli bir trenin üstünde geçen oyun, aksiyon ve macera dolu diyebiliriz. (Bu arada bu oyunda ücretsiz.)

4. sırada yer alan mobil oyun ise Super Mustache adlı oyun. Super Mario oynamayı sevenlerin çok tutacağı oyunlardan biri olan oyundaki kahramanın da Super Mario’ya benzerliği oldukça dikkat çekici.

5. sıradaki Chase&Hunt adlı mobil oyun ise, herkesin oldukça ilgisini çekebilecek popüler bir uçuş simülasyon oyunu. Açık dünya haritalı oyun maalesef sadece İOS platformunda yer alıyor ve üstelikte ücretli.

6. sırada yer alan ve dikdörtgen bir yol üzerinde geçen Drivey Car adlı oyun, her ne kadar ilk bakışta sıkıcı gibi gelse de, oyunda bulunan çeşitli araçlar sayesinde bu fikriniz kolayca değişecek gibi görünüyor. Bu arada oyunun sadece İOS platformunda ve ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Haftanın 7. mobil oyunu ise GTA severlere hitap edebilecek bir oyun olan Real City Gangster oyunu. Google Play Store’da bulunan ve ücretsiz olan oyunu isterseniz deneyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Star Wars Battlefront 12 milyon kopyayı aştı başlıklı makalemizde Disney, EA ve star wars battlefront hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

App Store’da Bulunan En Popüler Uygulamalar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478