Battlefield 1’in açık beta testi önümüzdeki hafta başlayacak. Bazı oyuncular şimdiden yeni fragmanda gösterilen zırhlı trenin kullanılıp kullanılamayacağını tartışmakta.

Oyunun geliştiricisi DICE’tan gelen son açıklama ile trenin kullanınabileceği onaylandı. Bununla beraber Twitter’dan gelen açıklamada trenin kullanan oyuncu ile beraber 6 kişiye kadar oyuncunun trene binebileceğini biliyoruz. Bu tren aslında Battlefield 1’de çok büyük, ölümcül ve güçlü bir araç. Oyuncular taretler kullanarak tren ilerlerken ateş edebilecek, önlerine çıkan herkesi yok edebilecekler.

Bir diğer büyük kullanılabilen araç ise zeplin. Bu araçlar Battlefield 1 içinde çok güçlü olacak ve eğer doğru kullanılırsa oyunun seyrini değiştirebilecek nitelikte etkili olacak.

Oyuncular zırhlı treni Battlefield 1 beta sürümünde deneme fırsatı bulacak. Yukarıdaki videoda Sinai Çölü’nde geçen bir oyundan kesitler bulabilirsiniz. Bu harita ayrıca dinamik hava koşullarını da destekleyecek.

Battlefield 1 Beta 31 Ağustos’ta Playstation 4, Xbox One, ve PC için açık olacak. Oyunun tüm sürümü ise 21 Ekimde satışa sunulacak.

 

Bir önceki yazımız olan Overwatch'ın Yeni Haritası Eichenwalde Beta Sunucusunda! başlıklı makalemizde blizzard, eichenwald ve overwatch hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 3.491 views Okunma 23 Ağu 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.