Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Teknolojik gelişmeleri her alanda inceliyoruz.

iPhone Apple için başarısı yadırganamaz dercede önemli bir ürün. Öyle ki Apple’ı dünyadaki en değerli şirketlerden biri yapan en önemli unsurlardan biri de iPhone. Bugün Apple’dan gelen açıklamaya göre 1 milyonuncu iPhone satışı gerçekleşti.
Apple’ın kendi sitesinde yapılan açıklamada CEO Tim Cook şunları dile getirdi: “Geçen hafta bir milyonuncu iPhone satışını gerçekleştirerek önemli bir kilometre taşını geride bıraktık. Her zaman farklılık yaratan en iyi ürünleri yapmaya devam ediyoruz. Her gün dünyayı değiştirmeye yardım eden Apple’daki herkese çok teşekkür ediyorum.”
iPhone ilk kez 2007 yılında satışa sunuldu. O günden bugüne her yıl yeni modeli ile piyasada yer etti. En son çıkan iPhone 6s ve 6s Plus geçtiğimiz yıl satış rekorları kırdı.
Yeni iPhone 7’nin bu yıl Eylül ayında duyurulması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Tüm Xbox One Geriye Uyumluluk Oyunları (Güncel Liste) başlıklı makalemizde gta 5 xbox hileleri, Microsoft ve microsoft akıllı bileklik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 2.683 views Okunma 28 Tem 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.