Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Teknolojik gelişmeleri her alanda inceliyoruz.

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi’ni kutlamak için Microsoft 2 Ağustos’tan itibaren bir çok ürünü ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak. Bunların dışında Minecraft: Hikaye Modu’nun PC sürümü ve bir çok ücretsiz uygulama 29 Temmuz’a kadar Windows Store’da olacak.

Minecraft: Hikaye Modu’nu ücretsiz olarak indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz. Bu link sadece ilk bölüm için ücretsiz. Diğer bölümlere de sahip olmak istiyosanız şu an indirimli olarak alabilirsiniz. Eğer Season Pass’ınız varsa sadece 10 dolara tüm bölümleri indirebilirsiniz. Advanture Pass sahipleri 6, 7, ve 8. bölümleri 12.50 dolara edinebilirler.

Ücretsiz oyun ile birlikte Microsoft yine ücretsiz Minecraft haritası, 4 ay ücretsiz Microsoft Groove, School of Rock filmini ücretsiz olarak kiralama gibi bir çok promosyon yapıyor.

Minecraft: Hikaye Modu Gamespot incelemelerinde 7 puan almıştı.

Bir önceki yazımız olan Uno PS4, Xbox One, ve PC'ye Geliyor! başlıklı makalemizde PC, playstation ve Ubisoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 2.332 views Okunma 21 Tem 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.