Bethesda’nın Fallout 4 modları içeren websitesine bugün gelen güncelleme ile mod yükleme ve kullanmayı daha da kolaylaştıracak bir çok yenilik eklendi. Şimdi eskisinden daha rahat bir şekilde modların kontrol edilip potansiyel kullanıcıların yüklemesine izin verilebiliyor.

Yaratıcılar için gelen düzenleme modun özelliklerini görebilme, sürüm numarasını isim ile düzenleyebilme, yorum yazabilme, yorumların beğenilebilmesi, çalıntı mod raporları, zaman tabanlı filtreler ile arama yapma gibi önemli yenilikler içeriyor.

 

3087691-2986917-heyawd.jpg

Bağlantılı dosyalar artık modun detayları sayfasına eklenerek bir modu kullanmak için başka eklentiler gerekiyorsa bunları otomatik olarak önerecek.

Bethesda bunların yanında sunucu tarafında da güvenlik güncellemeleri yaparak sadece Steam’e bağlı Bethesda.net hesaplarının mod yüklemesine izin verilebilmesini sağladı. Bu da Creation Kit 1.4 sürümüne kadar kullanılamayacak olması anlamına geliyor.

Bethesda’nın mod veritabanı ilk kez geçtiğimiz Nisan ayında PC’ye, bir a kadar sonra da Xbox One’a gelmişti. PS4 için henüz bir erişim sağlanamıyor.

Bir önceki yazımız olan Batman: Return to Arkham Ertelendi başlıklı makalemizde arkham asylum, arkham city ve batman hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 1.132 views Okunma 29 Haz 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.