Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Teknolojik gelişmeleri her alanda inceliyoruz.

Bugünlerde Overwatch çok popüler bir oyun. Daha şimdiden 10 milyondan fazla oyuncu sayısına sahip ve karakterleri oyuncular tarafından çok seviliyior.

Br Kore websitesi olan Gametrics’te yayınlanan açıklaya göre Kore’nin internet kafelerinde yaklaşık dört yıldır en çok oynanan oyun League of Legends’tı ve liderliği elden bırakmayacak gibi görünüyordu. Fakat geçtiğimiz ay Blizzard Overwatch’u piyasaya sürdüğünde inanılmaz bir şekilde Overwatch tahta otururken League of Legends ikinci en çok oynanan oyun haline geldi.

Şu anda Kore internet kafelerindeki oyuncuların yüzde 30’u Overwatch oynuyor. Bunu yüzde 27.8 ile League of Legends takip ediyor.

2721695-symmetra_overwatch_001.jpg

Overwatch liderliği ne kadar sürdürecek şimdiden merak konusu oldu. Bu ay oyuna eklenecek Competitive Play modu ile birlikte altın silah ödüllerini almak için oyuncular kıyasıya mücadelelere girecek. Oyunun yönetmeni Jeff Kaplan’ın açıklamalarına göre bu mod yeteneklere göre anlam kazanacak, ilerlemeye göre değil.

Bir önceki yazımız olan Dijital Platformlarda Mayıs Ayında En Çok Kazandıran Oyunlar başlıklı makalemizde en çok kazandıran oyunlar, overwatch ve overwatch blizzcon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.005 views Okunma 28 Haz 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.