Pokémon Sun ve Moon için beklemeye devam ederken diğer oyunlarla vakit geçirmek isteyenler için Wii U sanal konsolu için Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team, Blue Rescue Team, ve Explorers of Sky güzel bir alternatif olabilir.

Nintendo’nun websitesindeki duyurusuna göre daha önce Game Boy Advance ve DS platformlarında yayınlanmış tüm bu oyunlar bu kez Wii U için 23 Haziran Perşembe günü satışa sunulacak.

Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team GameSpot’taki incelemelerde 5.4 gibi bir puan alarak “Bazı tanıdık Pokémonlar ve serinin temel öğeleri ile birlikte asıl Pokémon oyunlarının tadını vermiyor” tarzında yorumlar almıştı. Blue Rescue Team’e 5.2 ile biraz daha düşük puan verilmişti. Öte yandan Explorers of Sky için bir inceleme olmasa da biraz daha güncellenmiş sürümü olan Explorers of Time/Darkness oyunları 6.5 puan almıştı.

Serinin 20. yılını kutlamak için bu yıl daha önce ilk çıkan Pokémon oyunları Red, Blue, ve Yellow ilk kez 3DS için yayınlanarak 1.5 milyondan fazla satmıştı.

Bir önceki yazımız olan Batman: Arkham VR Duyuruldu! başlıklı makalemizde arkham, batman ve batman arkham vr hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 963 views Okunma 21 Haz 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.