Tomb Raider hayranları bugünlerde internette yeni filmle ilgili gelişmelerden en ufak bir haber bile alabilmek için heyecanla bekliyorlar. Geçtiğimiz günlerde yeni filmin Lara Croft’u Oscarlı aktris Alicia Vikander, Total Film dergisi için yaptığı bir röportajda ailesinin engellemeye çalışmasında rağmen gizlice Tomb Raider oynadığını itiraf etti:

“Çok fazla kız arkadaşım yoktu bu oyunu oynayan, fakat ben oyuna bayılıyordum! Ailem oynamama izin vermezdi fakat ben yine de gizlice oynardım.”

şeklinde bir açıklama yapan Alicia Vikander’ı en son Danimarkalı Kız filmindeki rolüyle izlemiştik.

Her aktör veya aktris bir oyun uyarlaması olan filmlerde yer alırken ya oyunu hiç oynamamış oluyor ya da oyunu duymamış oluyor. Mesela Assasin’s Creed yıldızlarından Michael Fassenbender oyunu daha önce hiç oynamadığını söylemişti. Warcraft filminden Travis Fimmel ise projeye dahil olmadan önce Warcraft hakkında en ufak bir fikri olmadığını dile getirmişti.

Star Wars ile gönlümüzü kazanan Daisy Ridley, Lara Croft rolü için erken görüşmelerde yer almıştı fakat Variety sitesine göre Vikander her zaman ilk seçenekti.

Yeni Tomb Raider reboot şeklinde olacak. Yani seriyi yeniden başlatacak. En son 2003 yılında beyaz perdede görebildiğimiz Lara Croft’u Angelina Joie canlandırmıştı.

Henüz bir tarih açıklanmamış olsa da yeni filmin yönetmeni Roar Uthaug olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Warcraft Setinden Yeni Video! başlıklı makalemizde ogrim doomhammer, warcraft ve warcraft armory hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 807 views Okunma 06 Haz 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.