Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Güncel teknoloji haberleri ve incelemelerini TechnoKurt'tan takip edebilirsiniz.Teknolojik gelişmeleri her alanda inceliyoruz.

Duyurulduğu ilk günden bu yana merakla beklenen Pokémon Go Amerika kullanıcıları için beta testine bugün başladı. Mayıs ayı boyunca internet üzerinden kayıt alındıktan sonra seçilen şanslı kullancılar bugün itibarıyla sokağa çıkıp etrafı tarayarak Pokémon aramaya başladılar.

The Pokémon Company ve Niantic’ten gelen açıklamaya göre Pokémon Go’da yüzden fazla türde Pokémon dünyaya yayılmış durumda. Eğer yakınınızda bir Pokémon varsa telefonunuz size bildirim gönderecek ve belirli yerlerden alabileceğiniz Poké Topu’nu atıp yakalayabileceksiniz.

Oyuncular yakaladıkları Pokémonlarla birbirlerine karşı savaşabilecek, tüm dünyada belirli yerlerdeki Gymleri ele geçirebilecek ve en iyi olmaya çalışacaklar.

Pokémon Go Android ve iOS için hazırlanıyor. Şu an Türkiye için ne zaman test yapılacak bilinmiyor ama görünüşe göre hazırlıklar hızlanmış durumda.

Bir önceki yazımız olan Twitter Karakter Sınırında Değişikliğe Gidiyor! başlıklı makalemizde karakter sınırında değişiklik, twitter ve twitter karakter sınırı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,,, 1.036 views Okunma 26 May 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.