Günümüzde gelişen teknolojiye ayak uydurmak şart oldu. Yeni araştırma ve geliştirmeler ile hayat daha hızlı ve daha kolay bir hal almaya devam ediyor. Bu ilerlemenin öncülerinden olan Google bir kez daha bizi şaşırtmıyor ve en yenisini kullanıma sunuyor.

Google tarafından dün yapılan açıklamaya göre Gboard artık tüm iOS cihazları için kullanılabilir durumda.

iOS cihazınızın klavyesinde bir eklenti olarak gelen Gboard tarayıcınıza girmenize gerek kalmadan, daha mesaj okurken ve yazarken arama yapmayı sağlayan bir uygulama. Appstore’dan indirip yükledikten sonra klavyenizdeki G simgesine tıklayarak hiç kullandığınız uygulamadan çıkış yapmadan aramalarınızı çevrimiçi olarak yapabilir ve mesajlarınızda hızlıca paylaşabilirsiniz.

 

gboard_still_emojiGifSearch

Sadece mesaj uygulasında değil, WhatsApp, Viber gibi pek çok uygulama ile çalışabilen Gboard mesaj yazımını daha hızlı hale getirecek. Şimdilik Türkiye Appstore’da yayınlanmamış olsa da Amerika Appstore’dan indirilebilen uygulama kısa sürede tüm dünyada yaygınlaşacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan iPhone 7 Plus Çift Kamera Özelliği İle Gelecek başlıklı makalemizde apple, iPhone 7 ve İPhone 7 Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 110.808 views Okunma 13 May 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.