Hemen hemen tüm oyun kritikleri tarafından yaplan incelemelere göre yılın oyunu seçilen Witcher 3: Wild Hunt’ı oynayıp hayran kaldıysanız, yeni ek paket için de zaten heycanlanmışsınızdır. Paketin en önemli özelliği yeni gelecek olan Toussaint haritasının ana oyundaki diğer bölgelerle – Novigrad, Skellige ve Velen – aynı büyüklükte olması. Yani buradan baktığımız zaman neredeyse asıl oyundaki kadar büyük bir harita içinde maceradan maceraya koşacağız gibi görünüyor. Yaklaşık 20 saati aşkın oynanabilirlik süresi olan oyunda bir çok yeni görev, eşya ve detay bulunuyor.

CD Project Red’den Platkow-Gilewski Ocak aynında yaptığı açıklamada Blood and Wine ek paketinin ana oyundan daha iyi olacağını söylemişti. Yani daha detaylı, daha büyük olaylar bizleri bekliyor. Oyunun yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz’in yaptığı açıklamaya göre Blood and Wine, Witcher 3 için son eklenti paketi olacak. Bu tabiki gelecekte ortaya çıkacak hataların düzeltilmeyeceği anlamına gelmiyor. Firma bu hataların çözümü için de yeni yamalar yayınlamaya devam edecek, yani oyundan desteği çekmiyor. Fakat bundan sonra odak noktaları Cyberpunk 2077 olacak. Zatan yeterince erteledikleri bu oyun üstünde yoğunlaşacaklar.

Yeni ek paketin çıkış tarihi ise 30 Mayıs!

Bir önceki yazımız olan Mario Minecraft'a geliyor! başlıklı makalemizde mario, mario minecraft ve Minecraft hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 626 views Okunma 12 May 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.