Apple’ın en yenisi iPhone 7’nin detayları hala sır gibi saklanırken Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo’nun son raporundaki tahminlerine göre 5.5 inçlik iPhone 7 Plus modeli çift kameraya sahip olacak. Hem arkada hem de önde kullanılacak olan çift kamera ile çekim yaptıktan sonra fotograflara bir defa daha odaklanma yapılabilecek. Apple’ın böyle bir yeniliğe gitmesinin arkasındaki en büyük neden ise yeni çıkan LG G5 ve Huawei P9 modellerinin kamera performanslarının kullanıcılardan alınan olumlu eleştirileri olarak ön görülüyor.

Tahminlere göre bütün 5.5 inçlik iPhone 7 Plus modelleri 3 GB Ram kullanacak. Bunun yanında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın 3.5mmlik kulaklık girişi içermeyeceği söyleniyordu fakat son sızdırılan şemalar bunun tam tersini söylüyor. Yani kulaklık girişinde bir değişme olmayacak. iPhone 7’nin su geçirmez özellikte olacağı ve dokunmatik home butonu bulunduracağı da söylentiler arasında.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tasarım olarak iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’tan çok büyük bir farklılık göstermeyeceğini biliyoruz. Sadece yeni materyaller ile daha ince olacak.

Yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Apple’ın bu yıl sonbahar etkinliğinde tanıtılacak.

Bir önceki yazımız olan Huawei P9 Fiyatı Kesinleşti! başlıklı makalemizde Huawei P9 Ne Zaman Alınır, Huawei P9 Plus Fiyatı ve Huawei P9 Plus Ne Zaman Alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.091 views Okunma 12 May 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.