LG G5, 22 Nisan 2016 tarihinden itibaren Türk Telekom mağazalarında kullanıcılarını bekliyor. Özellikle taksitle LG G5 sahibi olmak isteyenler için Türk Telekom müşterilerine özel 24 ve 36 ay taksit seçenekleri de bulunuyor.

Türk Telekom’dan LG G5 satın alanları ayrıca bazı promosyon amaçlı güzel hizmetler de bekliyor. 4,5 G uyumlu LG G5 ile birlikte 81 ilde aylık 600 dakika Türk Telekom Wifi hizmetinden faydalanabileceksiniz. Ayrıca Türk Telekom Müzik hizmetinden de 3 ay boyunca ücretsiz faydalanabileceksiniz.

LG Battery Pack ve ya LG Cam Plus aksesuarlarına sahip olmak isterseniz Türk Telekom tarifenize ek olarak 5 TL ekliyor. Kampanyanın en güzel yanı taksitle telefon alınamayan bu dönemde 24 ve 36 ay gibi gayet cazip tekliflerle karşınıza çıkması. Tabi 36 ay taksitle aldığınız yani 3 yıl boyunca parasını ödeyeceğiniz telefonun modelinin 3 yılda eskiyeceğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

turk telekom lg g5

turk telekom lg g5

Bir önceki yazımız olan LG G5 Reklamında Jason Statham Oynadı! başlıklı makalemizde lg g5 jason statham ne kadar para aldı, lg g5 jason statham reklami ve lg g5 reklami hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.