Havalar ısınmaya başlarken Sony 22-28 Nisan 2016 tarihleri arasında güzel bir kampanya başlattı. En çok satılan oyunlar arasında bulunan birçok oyunda büyük indirimlere giden Sony, PS4 oyun piyasasını bu hamlesiyle canlandıracağa benziyor.

Sony Nisan Kampanyasındaki İndirimli PS4 Oyunları Nerede Satılıyor?

Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan, Bimeks ve Overgame raflarında bulabileceğiniz PS4 oyunlarındaki indirimler hoşunuza gidecek cinsten.

Sony Nisan Kampanyasındaki İndirimli PS4 Oyunları Hangileri?

Infamous: Second Son, Killzone Shadow Fall, God Of War III Remastered, DRIVECLUB, SingStar Ultimate Party, HELLDIVERS Super-Earth Ultimate Edition ve Journey Collectors Edition’ın fiyatı 69 TL oldu.

Biraz daha popüler ve yeni oyunlardan The Order: 1886, Until Dawn Extended Edition, The Last Of Us Remastered ve Bloodborne’un fiyatı ise 99 TL’ye düştü.

Uncharted Collection’ın fiyatı 129 TL oldu ve Bloodborne GOTY’nin fiyatı ise 169 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Sony’nin kampanyası 22-28 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşiyor o yüzden bu süre aralığında aldığınız oyunlarda indirim söz konusu. Şimdiden iyi eğlenceler.

ps4 nisan 2016 indirim donemi

ps4 nisan 2016 indirim donemi

Bir önceki yazımız olan Hitman Sapienza 26 Nisan 2016'da Çıkacak! başlıklı makalemizde Hitman Bölüm 2 Çıkış Tarihi, Hitman Bölüm 2 Ne Zaman Çıkacak ve Hitman Sapienza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.