Hitman’in çıkmasına 2 gün kaldı ve birçok oyuncu sürprizle karşılaştı. Çünkü Steam sayfasında Hitman’in fiyatı 39,99 TL olarak görünüyor. Fakat bu sizi yanıltmasın çünkü Hitman geliştiricileri Square Enix ile yaptıkları görüşmeler sonucunda Hitman’i bölüm bölüm yayınlamaya karar verdiler. Dolayısıyla 39,99 TL olarak görünen fiyat Hitman’in sadece ilk bölümünün fiyatı. Oyunun gelecek paketleri ile tamamına sahip olmak istiyorsanız ödemeniz gereken ücret ise 148,99 TL olarak belirlenmiş vaziyette.

2016 yılında Hitman ile göze çarpan bu yeni uygulama başka oyunlarda da karşımıza çıkar mı bilmiyoruz ama oyuncular açısında hem avatajlı hem de dezavantajlı durumlar söz konusu. Avantaj durumu feedback yoluyla oyunun gelecek bölümlerinin iyileştirilmesi ya da mevcut bölümünün geliştirilmesi sağlanabilir. Dezavantaj ise oyunun tamamını alanları gören firma gelecek bölümler baştan savma bir şekilde hazırlayabilir.

7 bölümden oluşacak Hitman’in şimdilik 148,99 TL’lik paketi daha karlı görünüyor. Ayrıca oyun Playstation 4 ve Xbox One için de satışa sunulacak.

hitman 6

hitman 6

Bir önceki yazımız olan The Division DLC Listesi Yayınlandı İşte Tarihleri! başlıklı makalemizde The Division, The Division DLC Listesi ve The Division DLC Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.