Ubisoft multiplayer ağırlıklı oynanacak yeni oyunu The Division‘ın çıkmasına saatler kalmışken oyun için gelecek güncellemelerin tarihlerini ve isimlerini duyurdu.

The Division oyununu dinamik tutmak isteyen Ubisoft 2 ücretsiz güncelleme yayınlayacak ve bunlara ek olarak 3 tane de ücretli güncelleme gelecek. Yani The Division oyununu alanlar zamanla aslında bir başka oyun daha almış olacaklar.

Ubisoft The Division için ilk güncellemeyi Nisan ayında çıkarmayı planlıyor, ilk güncellemenin adı ise İncursions olacak. Concflict adlı güncelleme ise Mayıs ayında çıkarılacak. Ubisoft’a göre bu güncellemeler ücretsiz olacak.

Haziran’da sıcaklar kendini ufaktan gösterirken karşımıza Underground çıkacak, bu paketi Survival takip edecek ve son olarak Last Stand yayınlanacak. Bu paketlerin özellikleri ise ücretli olmaları olacak.

Ubisoft oyunun tüm içeriğinden faydalanabilmeniz için Season Pass ve ya koleksiyon sürümünü öneriyor. Hem daha ekonomik hem de kafanız rahat bir şekilde The Division keyfine varabilmeniz için bize göre de bu sürümler daha mantıklı.

Bir önceki yazımız olan Hitman 6 Oynatacak Sistem Özellikleri Belli Oldu! başlıklı makalemizde Hitman 6 Bilgisayarım Çalıştırır MI, Hitman 6 Bilgisayarımda Çalışır Mı ve Hitman 6 Çalışmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 756 views Okunma 07 Mar 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.