Samsung Galaxy S7 hakkında detaylar netleşmeye başladı. Samsung’un yeni amiral gemisi olacak Galaxy S7 için önümüzde 1 ay var. Mart ayında satışa sunulacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S7’nin kavisli bir ekranı olacak 5.1 inç boyutunda olacak. Bu ekranı ve diğer sistem bileşenleri besleyecek pil ise 3600 mAh olacak. Uygulamalar çoşunca telefon üreticileri de RAM miktarlarını arttırdılar doğal olarak. Samsung Galaxy S7 ram miktarı 4 GB olacak. Uygulamaların istedikleri güçte yükselince yeni amiral gemisinin işlemcisi 8 çekirdek ile karşımıza çıkacak. Tabi tamamen 8 değil bu, ağır işlerde güçlü 4, o kadar güç gerektirmeyen işlerde ise daha düşük frekanslı 4 kullanılacak.

Samsung Galaxy S7 ekranı Super Amoled olacak ve bu ekranın çözünürlüğü 2560’a 1440 olacak. Yeni amiral gemisinin depolama seçenekleri arasında ise 32 GB ile 64 GB bulunuyor. 21 Şubat 2016’da tanıtımı yapılacak telefonun Mart ayında raflarda olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia C6 Detayları Belli Oldu! başlıklı makalemizde Sony Xperia C6, Sony Xperia C6 Ekran Boyutu ve Sony Xperia C6 İşlemcisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.