Kullanıcıların beğenileri üzerine yapılan araştırmada Apple Watch serisinin hala diğer saat markaları gibi saat kullanıcıları için sevilme ya da sevilmeme noktasında belirli bir kitleye hitap ettiği söylenemedi. Dünyaca ünlü markalar ve Apple Watch serisi için yapılan çalışmada ortaya çıkan en çarpıcı sonuç akıllı saat teknolojisinin tam olarak ne işe yaradığının anlaşılamamış olması. Kullanıcılar Apple Watch serisi hakkında tam olarak yorum yapamıyorlar, evet diğer markalar ile kıyaslamalar yapabiliyorlar fakat evet beğendim ya da hayır beğenmedim diyemiyorlar. Bu tür söylemleri sadece benzer akıllı saatler ile kıyaslama yaptıktan sonra dile getiriyorlar.

Apple Watch kullanıcı yorumları arasında en dikkat çekici beyanat ise şöyle, genel olarak Apple Watch beğeniliyor lakin günlük hayatta hangi işini hallediyor olmasaydı ne olurdu diye sorulunca kullanıcılar net bir cevap veremiyor. Yani Apple Watch olmasa da yaşantım aksamazdı diyenler çoğunlukta. Bu sadece Apple Watch için geçerli değil tabi ki diğer akıllı saatler için de aynı şeyler söyleniyor.

 

apple watch kullanici yorumlari

apple watch kullanici yorumlari

Özetlersek, saat severler akıllı saatler hakkında sevecek ya da nefret edecek kadar bilgiye sahip değiller ve bu teknoloji insanlara tam olarak tanıtılamadı. Daha doğrusu bir ihtiyacı karşılamak için çıkmadı, insanlara sizin buna ihtiyacınız var denildi fakat bu da tutmadı.

Bir önceki yazımız olan Classnote Timetable İncelemesi! başlıklı makalemizde android uygulamalar, classnote timetable ve classnote timetable incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.