Oyunseverlerin oynamayı en çok sevdiği oyunlardan biri olan GTA Onlıne’a yeni bir mod geliyor. Drop Zone adı verilen oldukça heyecanlı ve eğlenceli bu mod sayesinde çok daha fazla eğleneceğinizi söylemek mümkün.

Drop Zone adlı bu yeni mod da, GTA V’te bulunan Cargobob adlı helikopterden ekip halinde atlayıp belirli noktaları ele geçirmeye ve elinizde tutmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanı sıra, askeri bir operasyonu aratmayan oyunda elinizde bulunan bölgeleri karşı tarafın ele geçirmemesi için çaba sarf etmeniz oldukça önemli. Oyunun sonunda ise belirlenen bu noktaları elinde en uzun süre tutan ekip oyunu kazanan ekip olacak.

Bu bilgilere ek olarak oyunda 5 farklı harita ve 5’te farklı paraşütle atlamanın yapılacağını da belirtelim. Pillbox Hill, Richman College, Elysian Island, Mirror Park ve Sisyphus Theater adı verilen bölgelerde geçecek oyunun aksiyon ve macera seviyesi de Rockstar Games’e göre oldukça iyi seviyede.

gta

Bunun yanı sıra oyunun eski konsollarda maalesef oynanamayacağını ancak PC, Playstation 4, Xbox One’da rahatlıkla oynanabileceğini de söylemekte yarar var. Ayrıca bu yeni modun yanı sıra, GTA Onlıne’da bulunan yeniliklerden biri de, Orıgınal Motor Works’e gelen yenilikler ve buna ek olarak Karin Sultan ve Bravado Banshee 900R araçlarını eklemiş olması diyebiliriz. Bu araçları up grade ettiğinizde ise GTA V’in en iyi modları olan Zentorno ve T20’den bile daha çok performansa sahip olduklarını görebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Korsan Oyun Devri Artık Kapanıyor! başlıklı makalemizde Denuvo, drm ve tomb raider korsan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.178 views Okunma 29 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.