Steam başta olmak üzere, belli başlı oyun mağazalarının yılbaşından itibaren oldukça cazip indirim kampanyaları uyguladıklarını biliyoruz. Uzun bir süredir uygulanmayan bu indirim kampanyaları nihayet bu gün Sony Play Station Store’la yeniden başlıyor.

Öğrenciler bu günden itibaren sömestr tatilinin girmesinden dolayı ve ayrıca Sony tarafından yapılan indirimlerden de yararlanarak doyasıya oyun oynayabilecek. Sony’nin Play Station Store üzerinden gerçekleştirdiği indirim kampanyasında en sevilen PS4 oyunları başta olmak üzere, birçok oyun indirimde. 22 Ocak -7 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak bu indirim kampanyası çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekmiş durumda.

PS4’ün indirimli olarak alınabileceği mağazalar ise Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan, Bimeks ve Overgame mağazaları olarak belirlenmiş durumda. PS4 oyunlarını 69 ve 99 tl olarak bu mağazalardan satın alabileceksiniz.

Oyunlar

Bunun yanı sıra, oyuncuların en çok ilgi gösterdiği oyunlar arasında bulunan Knack, Tearaway Unfolded, Little Big Planet 3, Infamous:Second Son, Killzone Shadow Fall, Driveclub ve SingStar adlı oyunlar yapılan indirim kampanyası kapsamında 69 tl’den satın alınabilecek.

Ayrıca The Order:1886, God Of War 3 Remastered, Unil Dawn, The Last Of Us Remastered  oyunlarının fiyatı ise 99 tl’ye düşmüş durumda. Sony’nin yapmış olduğu bu indirim kampanyasının beklenen ilgiyi görüp göremeyeceğini ise zaman gösterecek.

Bunun yanı sıra Sony’nin uyguladığı bu indirim kampanyasının diğer firmalar tarafından da uygulanıp uygulanmayacağı da oldukça merak edilen en önemli konulardan biri.

 

Bir önceki yazımız olan 17 Ocak Haftanın Mobil Oyunları! başlıklı makalemizde Defenders 2, LEGO The Lord Of The Rings ve Star Trel Timelines hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.076 views Okunma 22 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.