Asus’un bu sene içerisinde tanıtması beklenen yeni telefonu Zenfone 3 hakkında ilk bilgiler gelmiştir. GFX Bench testinde görünen Zenfone 3 özellikleri haberimizde bulabilirsiniz.

Zenfone 2 ile büyük beğeni toplayan Asus 2015 yılında telefon pazarında yakalamış olduğu bu başarıyı bu yıl da devam ettirmek için kolları sıvamıştır. Zenfone ailesine yeni üyeyi dahil edecek olan Asus yeni modelin özelliklerinin sızdırılmasını engelleyemedi. Hemen hemen yeni tanıtılacak olan tüm cihazların aylar öncesinden sızmasına alışkın olduğumuz bu dönemde Zenfone 3 sızıntısı bizleri şaşırtamadı. GFX Bench testinde ortaya çıkan Zenfone 3 sahip olduğu özellikler ile orta-üst segment arası Android telefon pazarında boy gösterecektir. Sızıntıda 2 farklı Zenfone 3 modelinden bahsedilmekte. Zenfone 3’ün 5.5 inç ile 5.9 inç büyüklüğünde 2 farklı modeliyle geleceği açıkça görünmektedir. 5.9 inç büyüklüğündeki Zenfone 3 modelinin ise; 1280 x 720 piksel çözünürlüklü ekrana, Adreno 405 grafik birimine, 3 GB RAM’e, 1.5 GHz hızında çalışan Snapdragon 615 yonga setine ile 32 GB dahili depolamaya sahip olması beklenmektedir. Her iki Zenfone 3 modelinin ise Android 6.0 Marshmallow ile çıkışını gerçekleştireceğini söyleye biliriz.

11

Bir önceki yazımız olan Apple'dan yeni bir uygulama: Music Memos başlıklı makalemizde apple ve Music Memos hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 768 views Okunma 22 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.