PhotoFast firması MemoriesCable serisine eklediği yeni ürününü tanıtımını gerçekleştirdi. PhotoFast, ürettiği dahili depolama alanına sahip şarj kabloları ile akıllı telefonların hafıza problemlerini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

222

CES 2016 kapsamında yeni ürününü tanıtan PhotoFast 1 metre uzunluğundaki kablosu ile 128GB depolama alanı sunmaktadır. Kablonun iki ucu yani USB ile Lightning uçları depolama için kullanılabilir. Güvenlik konusunu da unutmayan firma uygulama veya parmak izi kilidinin yanı sıra fiziksel olarak kabloyu veri okumaya kapatma imkanı sunmaktadır. Kabloda bulunan verilere erişmek ya da dosya eklemek için PhotoFast uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. iPhone 5, 5s, 5c, 6 Plus, 6s, 6, 6s Plus, iPad Air ve Mini modelleri ile uyumlu olan kablonun Lightning ucu 30MB/s okuma ile 20MB/s yazma hızına ulaşabilir, USB tarafı 90MB/s okuma veya 22MB/s yazma değerlerine ulaşıla bilinmektedir. Özellikle kabloyu aynı anda telefonunuzu şarj etmek veya verilere erişmek için kullanabilirsiniz. Bu ayın sonuna kadar satışa sunulması beklenen kablonun fiyatı henüz belli değildir.

2222

Bir önceki yazımız olan İOS Platformlarında Kullanılabilecek En İyi Widget Uygulamaları! başlıklı makalemizde İLauncher, Wdgts ve Widget hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 940 views Okunma 07 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.