Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıtmış olduğu yeni Galaxy A9 modeli satışa sunulmuştur. Galaxy A9’un satışa sunulmasıyla beraber telefonun fiyatı da kesinleşmiştir. 2016 yılına yeni telefonlarla girmek isteyen Samsung firması Galaxy A serisinin bazı üyelerini baştan aşağı revize etme kararı almıştır. Galaxy A serisini A9 modeliyle genişleten Samsung yeni telefonlarını satışa sunmaya başlamıştır. Orta segmentin bir tık daha üzerinde bulunan Galaxy A9’un satış fiyatı da büyük bir merak konusu olmuştur. Genel kanı cihazın 500 doların altında bir etiket fiyatına sahip olacağı yönünde duyumlar alınmıştır.

Nitekim de geçtiğimiz gün Çin’de piyasaya sürülen Galaxy A9 tahmin edildiği üzere 500 doların altında bir fiyattan 490 dolardan satışa sunulmuştur. Şimdilik yalnızca Çinli kullanıcıların beğenisine sunulan Galaxy A9 modelinin bu hafta içerisinde gerçekleşecek olan CES 2016 sonrasında ise global pazarda da boy göstermesi beklenmektedir. Çin’de gümüş, pembe ile altın renk seçenekleriyle raflardaki yerini alan Galaxy A9’un ülkemizde satışa sunulacağı veya sunulmayacağı ise henüz netlik kazanmış bir durumda değildir.

Bir önceki yazımız olan İPhone 7 Plus'a 256 GB'lık Depolama Seçeneği! başlıklı makalemizde apple, iphone ve İPhone 7 Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, 1.073 views Okunma 04 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.