İstediğiniz kişiyi kolayca takip etmenize olanak tanıyan uygulamalardan biri olan WhatsApp uygulamalarından daha önce bahsetmiştik. Şimdiki haberimizde ise, takip etme işine  iyiden iyiye merak salanlar için yeni geliştirilen Nerdesin Aşkım uygulamasından ve bu uygulamanın nasıl uygulanacağından bahsedeceğiz.

Sevgilisini an be an takip etmek ve her istediğinde sevgilisinin nerede olduğunu kolayca öğrenebilmek isteyenlerin Nerdesin Aşkım uygulamasını çok seveceklerini şimdiden söylemek gerek. Ayrıca ücretsiz bir uygulama olmasının yanı sıra, Android ve İOS platformlarına gelen bu uygulama sayesinde sevgilinizin her anını kontrol edebilmeniz mümkün olabilecek.

Nerdesin aşkım

Uygulamanın çalışması içinse, Facebook üzerinden davet göndermeniz gerekiyor. Bununla birlikte uygulamayı kullanmanın oldukça kolay olduğunu da belirtmek gerek. Tek yapmanız gereken uygulama üzerinden gün içerisinde 3 kere ‘Neredesin’ sorusunu göndermek, hepsi bu. Ancak bir gün içerisinde 3’ten fazla sorgu göndermek istediğinizde belli bir miktar ücret ödemeniz gerektiğini de söyleyelim. Bunun yanı sıra, uygulamanın en iyi yanlarından biri de, tabii ki ilk bir ay boyunca ücretsiz olması.

Nerdesin aşkım uygulaması sayesinde sevgiliniz olsun veya olmasın, istediğiniz kişinin anlık konum bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken davet gönderdiğiniz kişinizin davetinizi kabul etmesi, daha sonrası ise oldukça basit. Uygulamanın sevgilisi olan kişilerin yanı sıra, çocuğu olan anne babaların ya da çalışanlarını kontrol etmek isteyen iş verenler için de oldukça ilgi çekici bir uygulama olduğunu belirtmek gerek.

Bir önceki yazımız olan Elephone P9000 ve Watch 2 Serisi Saat Bu Ay Satışta! başlıklı makalemizde P9000, P9000 Elite ve P9000 Lite hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 999 views Okunma 04 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.