One Plus One modeline oranla daha küçük ekran boyutuyla gelecek olan One Plus 2’nin tüm detayları bu gün itibarıyla ortaya çıkmış durumda. Piyasaya oldukça iyi telefonlar çıkaran önemli telefon üreticilerinden biri olan One Plus, bu günlerde kullanıcılar tarafından beklenen One Plus 2 modelini de piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Telefona ait ilk bilgiler ise TENAA’da ortaya çıktı bile.

One Plus

TENAA’da yer alan açıklamalara göre, 4.6 veya 4.7 inç lik ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen One Plus 2’nin 5 inçlik ekranla geleceği şimdiden kesinleşti diyebiliriz. Diğer teknik özellikler olarak ise Qualcomm Snapdragon 810 işletim sistemiyle gelecek olan One Plus 2’de ayrıca Adreno 430 grafik işlem biriminin bulunduğunu da belirtelim. Bu özelliklere ek olarak One Plus 2’nin 3GB RAM ve 16 GB’lık MicroSD kart desteğine sahip depolama alanının yanı sıra, 13 MP arka ve 8 MP’ lik ön kamerayla geleceğini de söylemek gerek. Batarya kapasitesi olarak ise One Plus 2’nin 3100 mAh’lik kapasiteyle geleceği de gelen bilgiler arasında. One Plus 2’nin dikkat çeken diğer özellikleri ise, 6.9 mm gibi oldukça ince olmasının yanı sıra, 138 gram ağırlığa sahip olması diyebiliriz. Her ne kadar ülkemizde satışa sunulmasa da, One Plus 2’nin 2016’nın ilk aylarında satışa sunulması beklenmekte. Bununla birlikte One Plus 2’nin diğer telefonlar arasında fiyat olarak en uygun telefon olmasının beklendiğinin ve bundan dolayı da oldukça ilgi göreceğinin de altını çizmek gerek.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'de İletişim Giderleri Sürekli Artıyor! başlıklı makalemizde BTK, iletişim ve TELKODER hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 781 views Okunma 01 Oca 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.