Lenovo’nun, Killer Note 2016 ismini verdiği yani nam-ı diğer K4 Note phabletinin özellikleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Lenovo Killer Note 2016 phablet modelinin iki yeni özelliğini tanıttı. Lenovo’nun Hindistanda olan kanadı bugün attığı tweet ile tabletin iki yeni özelliğini gün yüzüne çıkmasını sağladı. Tweete göre Lenovo K4 Note, parmak izi okuyucusuna ile NFC özelliğine sahip olacaktır. Lenovo’nun doğruladığı bir diğer özellik ise K4 Note phabletin 3GB RAM’e sahip olacağı yönünde gerçekleşmekteydi.

Lenovo K4 Note modeli 5 Ocak tarihinde, Hindistan’ın başkenti New Delhi’de düzenlenecek olan bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Daha önce alınmış olan dedikodularda bildirilenlere göre, K4 Note’un diğer pazarlardan önce Hindistan’da piyasaya çıkması da beklenebilir bir durumlar arasında yerini almaktadır. K4 Note’un tasarımda ise kendisinden önce çıkan ürünlerin önüne geçmesi ile daha şık bir görünüme sahip olması beklenmektedir. Haberlerin K4 Note’un metal bir kasaya sahip olacağı yönünde olması da bu şık görünüm üzerinde yoğunlaştırdığının bir göstergesidir.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S7 İncelemesi! başlıklı makalemizde Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.064 views Okunma 27 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.