Samsung’un Note 5 ile beraber tanıttığı S6 Edge+ modeline yeni bir seçeneği eklenmektedir. Pembe Altın ismini verdiği renk seçeneği ile bayan kullanıcılarının ilgisini çekmeyi amaçlamaktadır. 2015 yılı için Samsung’un amiral gemisi olma özelliğini bulunduran ve Note 5 ile birlikte tanıtılan Galaxy S6 Edge+ için yeni bir renk seçeneği eklenmiştir.

Daha önce incelemesini sizinle paylaştığımız S6 Edge+ ilk tanıtımında siyah, beyaz, altın ve gümüş renk seçeneklerine sahipti, S6 Edge+ eklenen yeni renk seçeneği olan Pembe Altın rengi ile birlikte renk seçeneklerinin sayısını 5’e yükseltti. Yeni renk seçeneği ile şu anlık yalnızca Çin’de satışa sunulacaktır. Ama kısa süre içerisinde tüm dünyaya yayılmasına kesin gözüyle bakılabilir. Geçtiğimiz aylarda aynı tonda bir renk seçeneğini Note 5 için de sunan ve Samsung, S6 Edge + için verdiği renk güncellemesiyle bizleri şaşırtmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Blackberry Uygun Fiyatlı Android Telefon Üretecek! başlıklı makalemizde blackberry, Blackberry Priv ve John Chen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 758 views Okunma 21 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.