İnsanların eşlerini, sevgililerini, iş arkadaşlarını ve hatta pek fazla sevmedikleri kişileri gizlice takip ettikleri ya da diğer adıyla ‘stalkladıkları’ uygulamalar her geçen gün yaygınlaşıyor. Bu uygulamaların popülerliğinin farkında olan uygulsms geliştiricileri ise, her geçen gün yepyeni bir takip uygulamasıyla karışımıza çıkıveriyor.

 

Birini gizlice takip etmek için kullanımı kimimize göre doğru, kimimize göreyse yanlış elbette, ama tabii ki bunun başka bir tartışmanın konusu olduğunu söylemek gerek. Öte yandan, eğer siz de bu akıma katılarak WhatsApp’ta biri ya da birilerini takip etmek isterseniz, bu kişileri en ince ayrıntısına kadar takip edebileceğiniz uygulamalardan biri de son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız  WhatsOnlıne uygulaması. Prensip olarak WhatsAlert uygulaması gibi çalışan WhatsOnlıne uygulamasını kullanarak takip ettiğiniz kişinin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadığını ya da günde kaç kez WhatsApp’a girdiğini görebiliyorsunuz. Ancak her uygulama gibi WhatsAlert uygulamasının da önemli bir şartı var ki, bu şartta takip etmek istediğiniz kişinin telefonunda ‘son görülme’ uygulamasının sinin açık olması gerektiği.( Neyse ki WhatsOnlıne’ ı sevgiliniz için kullanıyorsanız, pek te sorun olmayacak çünkü genelde sevgililerin ‘son görülme’ uygulaması birbirine açık.)

Whats App

WhatsOnlıne uygulaması kredili sistemle çalışmakta yani eğer WhatsApp’ta bir kişiyi 1 gün boyunca takip etmek isterseniz, 1 kredi ödemeniz gerekiyor. Android veya İOS telefonlarda rahatça kullanılabilen bu uygulamada ücretlendirme ise şu şekilde; 3 kredi 1 tl, 20 kredi 5 tl ve 120 kredi de 25 tl.

 

Bir önceki yazımız olan Parolalar Hakkında Bilmemiz Gereken En Önemli 4 Şey! başlıklı makalemizde güvenlik, internet istesi ve Parola hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 2.917 views Okunma 18 Ara 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.